Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

3 miesiące temu

Zapełnijmy wirtualny sektor na mecz z Legią Warszawa!

W niedzielę futsaliści Widzewa zakończą sezon 1. Ligi Futsalu gr. północnej wielkim meczem z Legią Warszawa. To doskonała szansa, by wspomóc swój ukochany klub - zapełnijmy razem halę przy ul. Małachowskiego!

Czy kibiców Widzewa trzeba zapraszać na mecz z Legią Warszawa? Na pewno nie, choć żałujemy, że z oczywistych względów nie będziecie mogli zobaczyć tego wielkiego spotkania na żywo w hali. Doping widzewskich kibiców na pewno poniósłby nas do zwycięstwa!

Fakt, że nie będziecie mogli przyjść do hali wcale nie oznacza, że… nie możemy wypełnić trybun! Analogicznie do meczu derbowego piłkarzy, przygotowaliśmy specjalne cegiełki, które będziecie mogli kupić w cenie 10 złotych i wirtualnie zająć swoje miejsce, a przy okazji pomóc futsalowej sekcji Widzewa, która wciąż chce się rozwijać. - Oczywiście każda wyższa kwota jest mile widziana - uśmiecha się Przemysław Olczak, koordynator futsalowej sekcji w Widzewie.

Wpłat dokonywać można już dziś, klikając w link: KUP WIRTUALNY BILET

Cały dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na rozwój oraz realizację celów sportowych i organizacyjnych sekcji. Jednocześnie dziękujemy Widzew Łódź SA za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

- Na takie mecze, jak z Legią, czeka się w zasadzie przez cały sezon. Tym bardziej jest nam przykro, że nasi kibice nie będą mogli nas wspierać w hali. Gramy ze zwycięzcą naszej ligi, ale to wcale nie oznacza, że stoimy na straconej pozycji. Liczymy, że kibice będą nas wspierać przed swoimi urządzeniami mobilnymi, a także pomogą poprzez zakup wirtualnego miejsca w hali. Jak widać po naszych meczach w rundzie rewanżowej, sekcja rozwija się w dobrym tempie, a w najbliższych sezonach naszym celem będzie awans do Futsal Ekstraklasy. Pamiętajcie - Razem Tworzymy Siłę! - dodaje Olczak.

Początek niedzielnego spotkania o godz. 16.

Udostępnij