Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

WZMOCNIENIE ZZA POŁUDNIOWEJ GRANICY

1 tydzień temu | 07.07.2024, 12:07
WZMOCNIENIE ZZA POŁUDNIOWEJ GRANICY

Filip Vaktor, etatowy reprezentant Słowacji, dołączył do Widzewa Łódź Futsal.

Filip Vaktor, to 23-letni rozgrywający. Ostatnie cztery sezony spędził w drużynie Slavii Praga. Jest wiodącą postacią drużyny narodowej swojego kraju. Rozwojowi zawodnika bacznie przyglądał się sztab szkoleniowy Widzewa. Transfer ten, jest skrupulatnie przeanalizowanym ruchem ze strony Klubu.

"Filip to młody, ale już bardzo doświadczony zawodnik z ugruntowaną pozycją w solidnej reprezentacji Słowacji." - powiedział trener, Marcin Stanisławski.

"Bardzo się cieszę, że z wielu ofert, Filip wybrał naszą. Poznaliśmy się, gdy był jeszcze kapitanem młodzieżowej kadry swojego kraju i po dziś dzień obserwowałem jego karierę. To nie jest przysłowiowy kot w worku. To zawodnik, który na pewno wniesie dużo determinacji w naszej grze defensywnej i może być jednym z liderów zespołu." - zakończył. 

Filip Vaktor będzie drugim słowackim zawodnikiem w historii futsalowej sekcji Widzewa. W ubiegłym sezonie udane występy odnotował jego rodak i późniejszy kolega z reprezentacji Kristian Medon.

"Kierunek słowacki jest atrakcyjny dla Klubu z co najmniej kilku powodów. Zawodnicy z tego kraju szybko aklimatyzują się w Polsce i niemalże z marszu komunikują się w języku polskim. Ze względu na bliskość położenia, ich przeprowadzka do Łodzi nie wiąże się z wielomiesięcznym rozbratem z rodziną." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

"Poziom sportowy jest oczywiście kluczem, jednakże wspomniane aspekty pomagają 'wydobyć' pełnię potencjału danego zawodnika. Filip był numerem jeden na liście życzeń sztabu szkoleniowego, a po pozytywnych doświadczeniach związanych ze współpracą z Kristianem, nie wahaliśmy się ani chwili." - zakończył.

Filip Vaktor przyjechał w miniony piątek do Łodzi, aby bliżej poznać cele Klubu, podpisać kontrakt i obejrzeć miasto. 

"Istotne jest dla mnie, by drużyna chciała zwyciężać, bowiem nie przyjeżdżam tu, by godzić się na porażki." - powiedział nowy nabytek czerwono-biało-czerwonych.

"Bardzo się cieszę, że mogę być częścią drużyny." - zakończył.

_

Zostań Sponsorem Zawodnika - Oferta Współpracy

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji