account_circle

Logowanie

WIDZEW ZWYCIĘSKI NA KASZUBACH!

5 miesięcy temu | 13.11.2023, 10:33

Czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu odnieśli futsaliści Widzewa Łódź. Po kapitalnym spotkaniu pokonali We-Met Kamienica Królewska.

Mecz na Kaszubach lepiej rozpoczęli gospodarze. W 6. minucie, po golu Kolumbijczyka Milintona Tijerino objęli prowadzenie.

Widzew na swojego gola pracował aż do 17. minuty. Wówczas, szyki obronne We-Met Kamienicy Królewskiej przełamał Kamil Kucharski

Prowadzenie Widzewowi dał minutę później Hugo Freitas, a niespełna sześćdziesiąt sekund potem, podwyższył niezawodny Willy May (10. gol w 10. występie w czerwono-biało-czerwonych barwach)

Gospodarze zdołali szybko odpowiedzieć trafieniem Mateusza Madziąga i do przerwy na tablicy widniał wynik 2:3.

Po przerwie, na parkiecie królowała już tylko drużyna Widzewa. Kapitalną postawę w drugiej odsłonie meczu, podopieczni Marcina Stanisławskiego i Michała Zawadzkiego udokumentowali aż czterema bramkami.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Jefferson Ortiz. Na 2:5 trafił Norbert Dregier, a trzy minuty później wynik podwyższył Miłosz Krzempek. Wynik spotkania ustalił Kamil Kucharski.

Okazałe zwycięstwo było już czwartym z rzędu, a to pozwoliło na awans w ligowej tabeli na szóste miejsce.

W najbliższą środę, w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego, Widzew gościć będzie obecnego Mistrza Polski. Spotkanie z Constractem Lubawa o godzinie 20:00 - BILETY

WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA – WIDZEW ŁÓDŹ 2:7 (2:3)

Gole: Milinton Tijerino 6, Mateusz Madziąg 20 – Kamil Kucharski 17, 35, Hugo Freitas 18, Willy May 19, Jefferson Ortiz 27, Norbert Dregier 31, Miłosz Krzempek 34.