Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego - DiMedical Futsa za nami!

8 miesięcy temu | 05.06.2023, 12:38
Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego - DiMedical Futsa za nami!

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, DiMedical Futsal Cup przeszedł do historii. Zwyciężyła drużyna Akademii Widzewa.

W turnieju udział wzięło 5 drużyn, które rywalizowały między sobą w formule ligowej. Były to reprezentacje klubów: Piast Błaszki, Widzew Łódź, Śląsk Wrocław, KKS Kalisz i GKS Bełchatów

Sponsorem tytularnym turnieju była firma DiMedical. Partnerem wydarzenia Województwo Łódzkie. Współorganizatorem imprezy została firma Plukon

Najlepszy bilans w konfrontacjach ze swoimi rówieśnikami uzyskała drużyna Akademii Widzewa.

Dzięki hojności wszystkich sponsorów wydarzenia, nagród nie zabrakło jednak nikomu. Każda z drużyn, pokazała nie lada umiejętności oraz wolę walki Fair Play, bawiąc się przy tym i korzystając z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów w obrębie hali sportowej w Błaszkach.

Prócz sportowych zmagań, na dzieci czekały m. in. dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy prowadzone przez animatorów "Pszczółka Maja", czy stoisko e-sportu z grą FIFA 23. Na bieżąco, zawodnicy zgłębiali także wiedzę o futsal - nie tylko w praktyce, ale również odpowiadając na pytania spikera zawodów dotyczącej tej odmiany piłki nożnej.

Nagrody upominki, dla wyróżnionych zawodników ufundowała firma Weron. O odpowiednia nawodnienie uczestników zadbała, jak zawsze niezawodna firma Święcicki Zdrój. Podczas trwania turnieju dostępny był także catering dla uczestników oraz lokalnych mieszkańców. Profesjonalną fotorelację z zawodów zapewniła Kinga Sałata.

Zarząd oraz sztab szkoleniowy Widzewa Łódź Futsal serdecznie dziękuje Gminie Błaszki za gościnę, wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju za wspaniałe przygotowanie areny zmagań, firmie Omnidruk za wspaniały branding obiektu, a każdemu uczestnikowi za emocje, zabawę i uśmiech! 

GALERIA ZDJĘĆ

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji