Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

WIDZEW PODPISAŁ UMOWĘ Z WELL FITNESS

1 rok temu | 11.04.2023, 09:35
WIDZEW PODPISAŁ UMOWĘ Z WELL FITNESS

Firma Well Fitness znalazła się w gronie Oficjalnych Dostawców Widzewa Łódź Futsal. Umowa obowiązuje do końca przyszłego sezonu.

Well Fitness to kolejna rozpoznawalna marka, która zdecydowała się rozpocząć współpracę z Widzewem Łódź Futsal. Renomowana sieć klubów fitness będzie Oficjalnym Dostawcą łódzkiego klubu co najmniej do końca przyszłego sezonu. Dzięki podpisanej umowie, zespół będzie mógł korzystać z bogatego zaplecza obiektu Well Fitness Chojny 2. 

Jesteśmy bardzo dumni, że grono firm wspierających nasz klub poszerzyło się o partnera posiadającego tak ugruntowaną i silną pozycję na rynku. Co jest szczególnie warte podkreślenia, zawarliśmy umowę od razu do końca przyszłego sezonu. To pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania, perspektywicznym i właściwie zarządzanym sportowym organizmem, atrakcyjnym dla przedsiębiorców chcących dzięki nam promować swoją działalność – mówi Michał Chmielewski, sekretarz zarządu Widzewa Łódź Futsal. 

Well Fitness to sieć 28 nowoczesnych klubów zlokalizowanych przede wszystkim w centralnej, południowej i południowo-zachodniej części Polski. Firma dużą wagę przywiązuje do zadowolenia klubowiczów: zapewnia im jak najlepsze wrażenia z treningów, spełnia ich potrzeby i oczekiwania odnośnie maszyn, sprzętu, sal fitness, grafików zajęć czy wykwalifikowanej kadry. Pełna oferta Well Fitness znajduje się na stronie https://wellfitness.pl/

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji