Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

W PLAY-OFF Z OBROŃCĄ TYTUŁU!

1 miesiąc temu | 22.04.2024, 13:57
W PLAY-OFF Z OBROŃCĄ TYTUŁU!

W środę, 24 kwietnia, odbędzie się pierwszy mecz fazy play-off FOGO Futsal Ekstraklasy. Rywalem Widzewa będzie Mistrz Polski, Constract Lubawa.

Sobotnia wygrana Constractu Lubawa nad GI Malepszy Futsal Leszno oznaczała, że obrońcy tytułu, Mistrzowie Polski z Lubawy zakończą fazę zasadniczą na pierwszym miejscu. 

Tym samym, to oni staną naprzeciw Widzewiaków w ćwierćfinale fazy play-off.

Potyczka, będąca jednocześnie ćwierćfinałem Mistrzostw Polski w sezonie 2023/24 odbędzie się w formie gier do dwóch zwycięstw. Każdy mecz zatem, w przypadku remisu zakończy się dogrywką i ewentualnymi rzutami karnymi.

Pierwsze starcie zaplanowano na środę, 24 kwietnia o godzinie 20:00, w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego w Łodzi. Drugi mecz, na sobotę 27 kwietnia o godzinie 18:00, w Lubawie. W przypadku braku rozstrzygnięcia rywalizacji, trzeci mecz odbędzie się także na terenie Mistrzów Polski.

Zadanie przed drużyną czerwono-biało-czerwonych niezwykle trudne. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu i TOP8 elitarnej Ligi Mistrzów UEFA pewnie zmierza po obronę tytułu. W fazie zasadniczej Constract odniósł 25 zwycięstw, trzykrotnie remisował i dwukrotnie przegrał. Notując przy tym imponujący bilans 210 zdobytych bramek i tylko 58 straconych!

 Widzew, zmagający się w drugiej rundzie z pasmem kontuzji, stanie do ćwierćfinałowej walki bez, co oczywiste Jeffersona Moreno Ortiza, a także pauzujących za nadmiar żółtych kartek: Dariusza Słowińskiego i Daniela Krawczyka.

Piękno sportu polega jednak na tym, że dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. A Widzew, jak powszechnie wiadomo, gra do końca. Zawsze!

Wstęp na ten historyczny mecz będzie darmowy. 

Sponsorem Meczu jest firma EL SERWIS.

Widzew Łódź Futsal wspiera Miasto Łódź.

Oficjalnym Partnerem sekcji jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji