home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

2 miesiące temu

Transferowy hit łodzian! Legenda futsalu dołącza do Widzewa!

Daniel Krawczyk został nowym zawodnikiem futsalowej drużyny Widzewa. To jeden z najbardziej doświadczonych graczy, który przez lata występował w Futsal Ekstraklasie i reprezentacji Polski.

Niespełna 39-letni zawodnik w futsal gra już od ponad 15 lat. Przez ten czas występował w Grembachu Łódź, Hurtapie Łęczyca, Marwicie Toruń, a od 2012 roku w Gatcie Zduńska Wola. Miniony sezon spędził w ostatnim z tych zespołów, a w jego trakcie zmienił barwy klubowe na Clearex Chorzów.

Krawczyk może pochwalić się również wieloma sukcesami. Wywalczył wiele medali mistrzostw Polski, na czele z dwukrotnym tytułem., a także Pucharem Polski. Może się też pochwalić mianem najlepszego strzelca w historii Futsal Ekstraklasy. W swojej karierze strzelił aż 325 bramek. Warto dodać, że Krawczyk grał również w futsalowej reprezentacji Polski, a koszulkę z orłem na piersi zakładał ponad 40 razy i zdobył ponad 35 goli.

- W futsalowym świecie Daniela nie trzeba nikomu przedstawiać. To zawodnik, który ma ogromne doświadczenie, co zresztą widać po jego dorobku. Nasz zespół wciąż się uczy futsalu, więc sama obecność takiego zawodnika podniesie poziom i dobrze wpłynie na młodszych chłopaków. Daniel wciąż czuje się mocny na boisku i wierzę, że wciąż będzie tak skuteczny i pomoże nam w walce o awans do Futsal Ekstraklasy - mówi Przemysław Olczak, koordynator futsalowej sekcji Widzewa.

Warto podkreślić, że Krawczyk poza sezonem futsalowym gra również w beach soccera, a w przeszłości był podporą reprezentacji w tej dyscyplinie.

Udostępnij