Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

FanApp dla kibica Widzewa Futsal - dołącz do drużyny!

6 miesięcy temu | 05.09.2022, 18:48
FanApp dla kibica Widzewa Futsal - dołącz do drużyny!

FanApp dla kibica Widzewa Futsal - dołącz do drużyny!

Wraz z rozpoczeciem sprzedaży  na najbliższy mecz z Legią - uruchamiamy Fan Zone Widzewa Futsal - to aplikacja internetowa, w której rejestrować się mogą fani drużyny, aby aktywnie uczestniczyć w życiu klubu.

Konto można założyć, podając adres e-mail lub połączyć z kontem Facebook albo Google. Rejestrując się, dołączasz do społeczności Widzewa Futsal i na start zdobywasz punkty lojalnościowe, przypisane do Twojego konta.

Zdobywaj punkty, odbieraj nagrody

Punkty będzie można zdobywać podczas całego sezonu za różne aktywności, w tym za przychodzenie na mecze. Na podstawie punktów tworzony jest ranking kibiców - najwierniejsi będą mogli liczyć na niespodzianki podczas trwania i na zakończenie sezonu.

Za pomocą FanApp można zakupić bilety na mecze domowe naszej drużyny. Jeśli się zalogujesz, bilety będą przypisane do Twojego konta, co nie tylko ułatwi korzystanie, ale pozwoli zdobywać pakiety benefitów w przyszłości. Zapraszamy do regularnego śledzenia naszych mediów, a wkrótce zobaczycie o jakich nagrodach mowa.

Klub to Wy - wspólnie piszmy historię

Uruchomienie tej Strefy Kibica to także ważny krok w kierunku budowania społeczności wokół klubu. Chcemy, aby o wielu rzeczach wewnątrz klubu decydowali kibice - to Wy macie współtworzyć naszą historię! Już teraz oddajemy w Wasze ręce wybór piosenki, która będzie brzmiała po zdobytym przez nas golu.

Aktywne uczestnictwo w aplikacji pozwoli też na lepsze poznanie kibiców. To ważny krok dla budowania atrakcyjności naszej marki, a ostatecznie utrzymania i przyciągnięcia ważnych sponsorów.

Dla kibiców przygotowaliśmy też Quiz z wiedzy oo naszej sekcji - czeka na Was 12 pytań , na które trzeba udzielic jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Liczony jest także czas udzielenia odpowiedzi, a na koniec tworzy się ranking. Jak dobrze znasz drużynę? Sprawdź się!

Efekty współpracy ze Sportigio

Uruchomienie FanApp to efekt współpracy z firmą Sportigio, która dba o sferę digital. Pierwszym efektem było uruchomienie strony internetowej jeszcze w 2020 roku. Dzięki naszemu partnerstwu FanApp będzie uzupełniany o kolejne funkcje, a my możemy zapewnić, że to nie koniec efektów współpracy.

Z planowanych jeszcze na ten sezon funkcjonalności platformy Sportigio skorzystają też nasi partnerzy biznesowi. Do projektu dołączają sprawdzone marki z rożnych dyscyplin sportu, jak choćby piłkarska Jagiellonia Białystok, która dolączyła do projektu kilka tygodni temu.

Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Można ją również dodać do ekranu głównego.

Bezpośredni adres:

https://widzew.sportigio.com

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji