Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

PUCHAR POLSKI: OSŁABIONY WIDZEW ZAGRA Z GWIAZDĄ

1 miesiąc temu | 30.01.2024, 23:57
PUCHAR POLSKI: OSŁABIONY WIDZEW ZAGRA Z GWIAZDĄ

W najbliższą sobotę, osłabiony kadrowo Widzew, uda się do Rudy Śląskiej na mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski.

Kontuzje i choroby nie oszczędzają w ostatnim czasie Widzewiaków. Na mecz 1/16 Pucharu Polski z PKO Gwiazdą Ruda Śląska (obecny lider 1 Ligi Futsalu) Widzew uda się w mocno okrojonym składzie.

Wiadomo już, że dłuższa absencja czeka Jeffersona Ortiza. W sobotę, pewna jest także nieobecność - przebywającego na zgrupowaniu kadry Słowacji w Chinach - Kristiana Medonia. Drobniejsze urazy leczą z kolei Norbert Dregier, Kamil Kucharski i Dariusz Słowiński. Występ tej trójki stoi pod znakiem zapytania. Cieszy natomiast powrót do treningów Macieja Nasiłowskiego

Sztab szkoleniowy nie ma łatwego zadania przed starciem z wymagającym przeciwnikiem. Drużyna z Rudy Śląskiej przewodzi pierwszoligowej stawce i póki co pewnie kroczy po awans do FOGO Futsal Ekstraklasy. W trzynastu dotychczasowych meczach grupy południowej, PKO Gwiazda odniosła dwanaście zwycięstw, zanotowała jeden remis i nie zaznała smaku porażki.

Czy osłabiony Widzew zdoła wywalczyć awans do kolejnej rundy? Z pewnością, nie zabraknie woli walki i widzewskiego charakteru. 

Na dzień dzisiejszy nie ma informacji, czy zostanie przeprowadzona transmisja z tego spotkania. Początek meczu w sobotę 3. lutego o godzinie 14:00. Areną zmagań będzie hala MOSiR przy ul. Kłodnickiej 95 w Rudzie Śląskiej.

Widzew Łódź Futsal wspiera Miasto Łódź.

Oficjalnym Partnerem sekcji jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji