Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

CH POLROS SPONSOREM MECZU WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - FC REITER TORUŃ

1 rok temu | 07.02.2022, 13:08
CH POLROS SPONSOREM MECZU WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - FC REITER TORUŃ

Centrum Handlowe POLROS w Rzgowie zostało Sponsorem Meczu Widzewa Łódź Futsal.

Bardzo nam miło, że Centrum Handlowe POLROS będzie wspierać nas w tak ważnym meczu jakim jest 1/16 Pucharu Polski przeciwko ekstraklasowemu rywalowi FC Reiter Toruń.

Centrum handlowe POLROS w Rzgowie to idealne miejsce na zakupy odzieży, której nie sposób spotkać w zwykłych sieciówkach.  W ofercie sprzedaży jest odzież polska, włoska, francuska oraz turecka. Hala POLROS to największa hurtownia odzieży damskiej dużych rozmiarów. Dostępne są również punkty gastronomiczne.
Centrum POLROS jest otwarte 7 dni w tygodniu od 8 do 16, oferując zakupy hurtowe lub detaliczne. Hala otwarta jest w każdą niedzielę!
POLROS do hala handlowa o powierzchni 20 tys. m2, z ekspozycją ok. 200 najemców. Hala posiada świetną lokalizację przy skrzyżowaniu dróg krajowych (DK91/ DK12) oraz trasy S8 i autostrady A1 – przy południowej granicy z Łodzią.

Hala POLROS oferuje powierzchnie najmu dostosowane do własnych potrzeb. Atrakcyjne ceny najmu oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa najemców, powodują że Klienci są zawsze zadowoleni.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Sponsora Meczu Widzew Łódź Futsal:
www.polros.net

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji