Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

BĄDŹCIE RAZEM Z NAMI!

1 miesiąc temu | 07.04.2022, 09:35
BĄDŹCIE RAZEM Z NAMI!

W najbliższy piątek kończymy historyczny sezon! Nasz pierwszy awans do ekstraklasy będziemy świętować w domu, czyli hali przy ul. Małachowskiego. W ostatniej kolejce zmierzymy się z wiceliderem tabeli z Kamienicy Królewskiej. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:00 – bądźcie razem z nami!

Lepszą końcówkę sezonu trudno było sobie wymarzyć: Widzew Łódź Futsal zagra w hicie kolejki z wiceliderem tabeli przy dopingu Czerwono-biało-czerwonych kibiców i to tuż po wysokim wyjazdowym zwycięstwie 7:1 w poprzedniej serii spotkań. Zawodnicy Marcina Stanisławskiego w starciu z LZS Dragon Bojano rozegrali świetne spotkanie, mimo tego, że na Pomorze udali się w wąskiej, liczącej ośmiu zawodników kadrze. Z bardzo dobrej strony pokazał się m.in. Eryk Jarzębski, strzelec dwóch goli.

Jestem zadowolony ze swojego występu, ale warto podkreślić postawę całej naszej drużyny, która zagrała na poziomie, do którego wszystkich przyzwyczaiła. Gra w takim zespole jak Widzew jest dla mnie ogromnie ważna pod kątem rozwoju sportowego, możliwości pokazania się szerokiej publiczności. W meczu z ekipą z Kamienicy Królewskiej liczymy na wsparcie kibiców, bo zagramy ze świetnie poukładanym, groźnym przeciwnikiem, w którym występuje między innymi Adrian Formela, młodzieżowy reprezentant Polski - mówi Eryk Jarzębski, zawodnik Widzewa Łódź Futsal.

Terminarz ułożył się dla kibiców na tyle szczęśliwie, że będą mogli świętować awans we własnej hali po meczu z możliwie najatrakcyjniejszym rywalem. We-Met Futsal Club Kamienica Królewska to wicelider tabeli „grupy północnej” 1. ligi, który zapewnił sobie prawo gry w barażach o awans do ekstraklasy. W grudniu Widzewiacy wygrali na wyjeździe 6:1.

Najbliższy piątek będzie wielkim świętem całego Widzewa! Jesteśmy bardzo dumni z tego, że naszą codzienną pracą, wytrwałością i konsekwencją możemy zapisywać kolejną ważną kartę w historii jednego z najbardziej znanych polskich klubów. Stworzyliśmy sekcję opartą na solidnych filarach: przede wszystkim sportowym, ale też organizacyjnym i marketingowym. Cierpliwie realizujemy nakreślony plan a krok milowy na naszej drodze będziemy świętować w piątkowy wieczór z najlepszymi kibicami w Polsce, którym już teraz dziękujemy za ogromne wsparcie, jakie od początku nam okazują - mówi Michał Chmielewski, wiceprezes zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania tych wyjątkowych chwil! Bilety na mecz można nabywać za pośrednictwem oficjalnego serwisu klubu dostępnego TUTAJ. Wejściówki szybko się rozchodzą, dlatego radzimy, by nie czekać z ich nabyciem do ostatniej chwili. Gorąco prosimy o to, by przybyć do hali pół godziny przed meczem – dzięki temu unikniemy tłoku przy wejściu i każdy kibic będzie mógł dopingować Czerwono-biało-czerwonych od pierwszego gwizdka. A w przerwie przygotowaliśmy niespodziankę dla najmłodszych fanów!

Przypominamy, że cały czas w sprzedaży są oficjalne gadżety Widzewa Łódź Futsal, które będą wspaniałą pamiątką z historycznego sezonu 2021/2022. Zachęcamy do odwiedzenia naszego internetowego SKLEPU a także specjalnego stoiska, które będzie dostępne podczas piątkowego meczu w hali przy ul. Małachowskiego.

BĄDŹCIE Z NAMI! LICZYMY NA WASZ DOPING! POKAŻMY RAZ JESZCZE, ŻE #WJEDNOŚCISIŁA!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji