Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
< powrót

Które Zakłady Piłkarskie Mają Najlepszą Ofertę?

1 miesiąc temu | 19.06.2024, 15:41 Które Zakłady Piłkarskie Mają Najlepszą Ofertę?

Zakłady bukmacherskie i piłka nożna stanowią połączenie doskonałe. Najwięcej wydarzeń spośród wszystkich sportów, ogromna liczba aktywnych użytkowników i wyjątkowo atrakcyjne bonusy — te elementy to cechy charakterystyczne stron czołowych bukmacherów. Ta obfitość niekiedy wręcz utrudnia wybór miejsca do obstawiania. Z myślą o tych trudnościach śpieszymy z dokładnym omówieniem idealnej oferty na zakłady piłkarskie.

Zakłady piłkarskie - ogólna charakterystyka sportu nr 1 u bukma

Ilość rodzajów zakładów dostępnych u najlepszych bukmacherów piłkarskich wymagałaby stworzenia osobnego obszernego artykułu. W poniższym tekście skupimy się jedynie na ogólnym przedstawieniu typów wydarzeń, które można obstawiać w polskim internecie. Możesz też od razu przejrzeć szczegółowe omówienie zasad i porównanie bukmacherów na piłkę nożną na najlepsibukmacherzy.com. Jest to portal w całości poświęcony tematyce bukmacherskiej.
Zacznijmy omówienie zakładów piłkarskich.
 1. Zakład klasyczny: mecz wygra drużyna A lub drużyna B. Może też być remis. Tutaj zaznaczasz swój typ za pomocą cyfry 1 (symbolizującej gospodarza), cyfry 2 (przypisanej drużynie wyjazdowej) lub za pomocą litery X (remis).
 2. Precyzyjne typowanie wyniku: znacznie trudniejszym rodzajem zakładu piłkarskiego jest próba przewidywania dokładnego rezultatu końcowego spotkania. Ta gra to rozrywka dla najbardziej doświadczonych typerów.
 3. Zakład handicap: w tym przypadku bukmacher w sztuczny sposób wyrównuje przed meczem szanse obu zespołów, dokładając słabszej drużynie dodatkowy punkt, lub odejmując faworytowi punkt.
 4. Padną gole (różne wariacje): w piłce nożnej jest szerokie pole do organizacji zakładów w stylu: obie drużyny trafią bramkę, drużyna A wygra 3-punktową przewagą lub mecz rozpocznie się bezbramkowych remisem.
 5. Typowanie wyniku pierwszych 45 minut: bukmacherzy na piłkę nożną organizują różnego typu zakłady dotyczące wyniku w pierwszej połowie — przykład: zawodnik X dostanie żółtą kartkę w pierwszej połowie;
 6. Czy w trakcie meczu dojdzie do rzutu karnego;

Możesz wierzyć albo nie, ale powyższa lista to naprawdę zaledwie część wszystkich zakładów, które możesz grać na stronach najlepszych firm w naszym kraju.

Zakłady bukmacherskie piłka nożna - dziurawa oferta jako sygnał alarmowy

Jeśli teraz uznałeś, że każda strona oferująca piłkę nożną ma tak dużo do zaoferowania, jak pokazaliśmy powyżej, to wiedz, że tak nie jest. Te mniej typowe rodzaje zakładów możesz obstawiać tylko i wyłącznie u najlepszych bukmacherów na piłkę nożną. Jednocześnie polecamy Ci korzystanie ze stron tych buków, którzy mają najbogatszą ofertę.
Nie będziemy wskazywać palcem, ale na rynku działają firmy, które pomijają część wydarzeń, którymi na pewno niejeden fan zakładów byłby zainteresowany. Unikaj tych stron. Łatwo je odkryjesz, gdy zrobisz przegląd wszystkich firm, które organizują bukmacherkę w Polsce.

5 kroków udanego startu na stronach bukmacherów na piłkę nożną

Odwołajmy się teraz do wyobraźni… Jesteś na stronie, która ma wszystkie cechy, których oczekujesz jako początkujący gracz. Masz już w głowie typy nadchodzących meczów, wiesz jak spożytkujesz bonus, a tu nagle przykra niespodzianka… Bukmacher nie uznaje Twojego członkostwa w promocji powitalnej. Może tak się stać jeśli nie dopilnujesz wszystkich wymogów, które firma stawia przed uczestnikami promocji powitalnej.
Aby uniknąć takiego rozczarowania, przygotowaliśmy listę, z którą będziesz miał pewność, że bukmacherzy na piłkę nożną zawsze udzielą Ci bonusu powitalnego.

1. Wybór najlepszej oferty

Zanim dojdziesz do analizy i oceny bonusów powitalnych, najpierw zawęź listę stron z zakładami do tych, które oferują najlepsze warunki do gier.
 • Bierz pod uwagę tylko strony, na których masz dostępne wszystkie ligi z całego świata;
 • Kursy dają nadzieję na wysoką wygraną;
 • Masz opcję obstawiania w czasie rzeczywistym dzięki zakładom live;
 • Niski próg minimalny depozytu: nie zawsze mamy pieniądze na zakłady. Czasem możesz chcieć zagrać za niewielką kwotę. Tutaj receptą na udaną grę są bukmacherzy z niskim progiem depozytu. Najlepiej, żeby dało się zagrać już od wpłacenia 1 złotego;
 • Możliwość wpłaty za pomocą różnych metod: zdarza się, że czasem chcesz płacić kartą VISA, a innym razem Google Pay. Sprawdź więc bukmachera pod tym kątem: czy wszystkie metody płatnicze są u niego dostępne;

2. Zgarnięcie bonusu

Gdy już masz wybrane strony, rozpocznij rejestrować się na nich. Jeśli na Twojej liście jest kilka witryn, może warto rozważyć osobny adres email do bukmacherki? Będziesz mieć wtedy porządek w komunikacji mailowej. Zobaczysz, że będziesz otrzymywać dużo maili od firm bukmacherskich. Często w tych mailach będzie sporo wartości.
Pomijając kwestie maila, najważniejsze jest teraz zdobycie bonusu. Możesz zaczerpnąć informacji u pracownika interesującej Cię firmy. Wytłumaczy, co trzeba zrobić, by mieć bonus. Nie bój się, nie będą Ci utrudniać życia. Im też zależy, byś grał z bonusem. Zadowolony typer = osoba chętnie zostawiająca pieniądze na stronie bukmachera.

3. Doładowanie konta

Wybrałeś już zakłady bukmacherskie, piłka nożna teraz staje się Twoją najważniejszą dyscypliną. Doładowujesz konto w kwocie, która upoważnia Cię do udziału w bonusie. Czekasz aż firma zweryfikuje Twoją tożsamość i zaczynasz grę o Twojej pierwsze pieniądze z bukmacherki.

4. Wypracowanie skutecznej taktyki bukmacherskiej

Zalecamy, aby pierwsze tygodnie traktować jako czas testów i badania gruntu. Początkowo możesz mieć problem z regularnymi wygranymi, dlatego analizuj swoje decyzje. Sprawdzaj, jak poszczególne zespoły radzą sobie na boisku. Testuj różne rodzaje zakładów i zastanawiaj się, które najczęściej są źródłem wygranych.
Obstawiaj na pewno polską ligę. Powód jest prosty — masz dostęp do ogromnej bazy wiedzy o polskich rozgrywkach. Wiesz, kiedy i kto ma kontuzje, znasz dobrze zawodników i potrafisz przewidywać, jak drużyny sobie poradzą w nadchodzących spotkaniach.

5. Praktyka czyni mistrza - Wnioski finalne na temat najlepszej oferty z zakładami piłkarskimi


Jak już wybierzesz idealne zakłady bukmacherskie, piłka nożna stanie się nie tylko Twoim ulubionym sportem, ale także będzie źródłem dodatkowych zarobków. W końcu zakładamy, że będziesz wygrywał. Aby tak się stało, postępuj ze wskazówkami, które przedstawiliśmy w ostatniej części tego tekstu.