Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

3 miesiące temu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 pomogą futsalowej sekcji Widzewa!

Grono sponsorów i partnerów futsalowej sekcji Widzewa wciąż się powiększa. Tym razem naszemu klubowi pomogą Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1!

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 to jedna z kluczowych spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej i wiodących firm z branży lotniczej w Europie. W oparciu o nowoczesne rozwiązania i technologie obsługuje, remontuje i modernizuje śmigłowce wojskowe. Warto dodać, że Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 angażują się nie tylko w sprawy lotnicze, ale również społeczne. Od ubiegłego roku działa na ich terenie Centrum Dystrybucji Środków w zakresie zwalczania i zapobiegania zakażeniom wirusem COVID-19.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 wspierają również sport, a na pomoc mogą liczyć m.in. drużyny siatkarska i koszykarska. Teraz otwierają się również na futsal.

- Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 to ogromne przedsiębiorstwo, które dba o bezpieczeństwo kraju i Polaków. Cieszę się, że mimo odpowiedzialnego zajęcia, angażuje się również w sport. Dla naszej sekcji każde wsparcie jest ważne, ponieważ chcemy rozwijać się zarówno piłkarsko, jak i organizacyjnie. Mam nadzieję, że współpraca przełoży się na sukcesy, a w perspektywie mamy przecież awans do Futsal Ekstraklasy - mówi Przemysław Olczak, koordynator sekcji futsalowej w Widzewie.

Misją Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 w Łodzi jest być nowoczesną, stale rozwijającą się firmą. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wzl1.mil.pl.

Udostępnij