Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

WIDZEW - LEGIA, CZYLI KLASYK W FUTSALOWYM WYDANIU

9 miesięcy temu | 19.10.2023, 16:45
WIDZEW - LEGIA, CZYLI KLASYK W FUTSALOWYM WYDANIU

W najbliższą niedzielę prawdziwe święto futsalu w hali przy ul. Małachowskiego. Widzew Łódź Futsal zmierzy się z Legią Warszawa.

Starcie to, bez względu na sytuację w tabeli obu ekip, zawsze będzie traktowane jako mecz kolejki. Uznane marki, szerokie rzesze kibiców i bogata historia rywalizacji - to wszystko budzi dodatkowe emocje. 

Po pięciu kolejkach FOGO Futsal Ekstraklasy, Legia piastuje siódmą lokatę z dorobkiem dziesięciu punktów. Widzew plasuje się na miejscu dziesiątym, trzy punkty za stołecznym zespołem. Niedzielna potyczka zyskuje zatem na wadze z perspektywy ligowej tabeli.

Do składu czerwono-biało-czerwonych powracają Daniel Krawczyk i Michał Marciniak.

"Ten duet to grubo ponad pięćset ekstraklasowych goli, o ile już nie sześćset. Ich doświadczenie w meczach o stawkę z pewnością będzie naszym atutem. Z resztą, przy pełnych trybunach, wszyscy nasi zawodnicy powinni wzbić się na wyżyny swoich umiejętności." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu Widzew Łódź Futsal.

Mecz, którego sponsorem została firma Omnidruk, transmitowany będzie na antenie telewizji TVP Sport. Bilety na to wyjątkowe sportowe wydarzenie można zakupić klikając w poniższy link.

BILETY

Początek spotkania w niedzielę, 22. października o godzinie 20:15. Kibiców zachęcamy do wcześniejszego przybycia, wstęp na obiekt uruchomiony zostanie o godzinie 19:15.

Widzew Łódź Futsal wspiera Miasto Łódź.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji