Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

WIDZEW GRA DALEJ Z FIRMĄ VEOLIA

2 miesiące temu | 23.09.2022, 23:26
WIDZEW GRA DALEJ Z FIRMĄ VEOLIA

Veolia nadal będzie wspierać Widzew Łódź Futsal. Dzięki przedłużeniu umowy na sezon 2022/2023, firma pozostaje Sponsorem Premium łódzkiego klubu.

Veolia to jeden z najważniejszych partnerów Widzewa Łódź Futsal. Oprócz wsparcia dla występującej w Futsal Ekstraklasie pierwszej drużyny, firma angażuje się w inicjatywy wspierające rozwój sekcji. Jedną z nich jest turniej dla młodzieży „Veolia Cup”.

To wielka przyjemność współpracować z takimi partnerami jak Veolia. Działalność tej firmy ma ogromne znaczenie społeczne, co przejawia się także w naszej współpracy. Veolia może być przedstawiana jako wzór nowoczesnego CSR, co dla Widzewa, marki stawiającej na rozwój i inwestycję w młodzież, jest ogromnie ważne. Cieszymy się, że będziemy kontynuowali naszą głęboką współpracę także w ekstraklasie  mówi Michał Chmielewski, sekretarz zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Veolia dostarcza szeroki wachlarz usług w dziedzinie produkcji i dystrybucji wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków oraz zagospodarowania osadów ściekowych. Zapewnia także energię i media przemysłowe klientom przemysłowym, obiektom mieszkalnym i użyteczności publicznej. W Polsce korzysta z synergii doświadczeń i rozwiązań technologicznych stosowanych przez Grupę na całym świecie. Szczegółowe informacje dotyczące działalności firmy Veolia znajdują się na stronie https://www.veolia.pl/.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji