Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

WAŻNY POJEDYNEK W OPOLU

1 tydzień temu | 18.11.2023, 10:17
WAŻNY POJEDYNEK W OPOLU

Już jutro Widzew Łódź Futsal zmierzy się z Dremanem Opole w ramach 12. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy.

Po dotychczasowych jedenastu meczach, dorobek obu drużyn jest zbliżony. Dreman piastuje 4. pozycję ligowej tabeli z dwudziestoma dwoma punktami. Widzew jest na miejscu siódmym, tracąc do swojego jutrzejszego rywala trzy punkty.

W drużynie czerwono-biało-czerwonych nie zobaczymy na pewno Michała Marciniaka. Skorzystać może na tym Iuri Portugal, dla którego będzie to szansa na grę w większym wymiarze czasowym. 

W zespole gospodarzy, kadrę uzupełnią Szadurski i Szypczyński, którym zawieszono karę dyskwalifikacji za czerwone kartki otrzymane podczas meczu z We-Metem Kamienica Królewska.

"Przystępujemy do tego meczu po bolesnej porażce w domu z Constractem. Po meczu, w którym stworzyliśmy sobie kilkanaście sytuacji, nie wykorzystując żadnej. Jestem bardzo ciekawy jak zareaguje drużyna." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

"Liczę po cichu, że widzewski mental walki do końca pomoże i w tym spotkaniu nie tylko będziemy kreować sytuacje bramkowe, ale także je wykorzystywać" - zakończył.

Początek tego, istotnego w kontekście walki o fazę playoff meczu, o godzinie 17:00 w pięknej hali Stegu Arena w Opolu. Bilety na to spotkanie można nabyć klikając w LINK.

Udostępnij