Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

TOM-DRUK OFICJALNYM SPONSOREM WIDZEWA

2 miesiące temu | 30.09.2022, 11:38
TOM-DRUK OFICJALNYM SPONSOREM WIDZEWA

Widzew Łódź Futsal przedłużył współpracę z firmą Tom-Druk. Jeden z liderów rynku poligraficznego będzie wspierał Czerwono-biało-czerwonych także w sezonie 2022/2023.

Firma Tom-Druk, oprócz wypracowanej pozycji na rynku, jest znana jako mecenas wspierający łódzki sport. Logo Oficjalnego Sponsora będzie stałym elementem strojów Widzewa Łodź Futsal – zostało umieszczone na rękawie koszulek meczowych drużyny Marcina Stanisławskiego.

Przedłużenie umowy z Tom-Druk pokazuje nam dwie bardzo ważne rzeczy. Pierwsza to fakt, że Widzew Łódź Futsal, dzięki wysokiej jakości sportowej i organizacyjnej, zwraca uwagę uznanych marek. Druga – że firmy, które rozpoczęły z nami współpracę, podzielają naszą ambitną wizję rozwoju, widzą w niej korzyści także dla siebie i chcą związać się z nami na dłużej. To dla wszystkich osób zaangażowanych w życie sekcji bardzo budujące mówi Przemysław Olczak, prezes zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Tom-Druk jest drukarnią oferującą szeroką gamę produktów wykonanych w technologii fleksograficznej. Rozbudowany park maszynowy oraz lata doświadczeń pozwalają na idealne dopasowanie produktu do potrzeb klienta. Portfolio, pełną ofertę, a także opis rozwoju firmy można znaleźć na stronie https://tomdruk.pl/.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji