Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

SM SYSTEM POZOSTAJE Z WIDZEWEM!

2 miesiące temu | 21.10.2021, 15:45
SM SYSTEM POZOSTAJE Z WIDZEWEM!

Niezmiernie miło nam, że firma SM System postanowiła ponownie wspierać drużynę Widzewa Łódź Futsal w kolejnym sezonie jako jej Oficjalny Partner.

 SM System to rodzinna łódzka firma oferująca kompleksowe oraz indywidualne doradztwo w zakresie wyboru pomp ciepła, ogrzewania, systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz w chłodnictwie. Ponad to firma gwarantuje odpowiedni dobór oraz montaż urządzeń wraz z serwisem gwarancyjnym.

Holistyczne podejście do wykonywanych usług oraz zaspokajanie potrzeb klientów to jedne z najważniejszych celów firmy SM System, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży czego dowodem są wszechobecne pozytywne opinie i liczne rekomendacje rozpoznawalnych na rynku producentów.

SM System wyróżnia ogromna wiedza na temat systemów HVAC, terminowość wykonywanych usług, przejrzystość kosztów, sprawny i profesjonalny montaż urządzeń od sprawdzonych producentów.

 "Bardzo cieszymy się, że firma SM System, która jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku klimatyzacji oraz rekuperacji, a dodatkowo mająca Widzewskie korzenie zdecydowała się na dalszą współpracę z nami. Wspólnie możemy kroczyć do wyznaczonego celu jaki postawiliśmy sobie w tym sezonie." - mówi Michał Chmielewski, Sekretarz Zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Oficjalnego Partnera!!!

LINK DO STRONY

Udostępnij