account_circle

Logowanie

REMIS W HALI PARKOWEJ

11 miesięcy temu | 02.04.2023, 19:05

W starciu z AZS UŚ Katowice, dwóch rannych. Spotkanie 26 kolejki Futsal Ekstraklasy zakończyło się remisem 1:1

Widzew przystępował do spotkania po serii porażek, licząc na przełamanie. Broniący się przed spadkiem zespół z Katowic nie przyjechał do Łodzi ułatwiać tego zadania.

Nastawiony defensywnie team Akademików bronił dostępu do własnej bramki aż do dziewiątej minuty. Wtedy dwójkową akcję Freda i Dudka płaskim strzałem wykończył Brazylijczyk.

Do przerwy obraz gry nie uległ zmianie. Widzew raz po raz atakował (ponad 40 oddanych strzałów!), a drużyna gości skutecznie się broniła.

Na domiar złego, w 31 minucie spotkania Matheus Lemes Soares doprowadził do wyrównania. Pomimo usilnych prób i warianty gry z wycofanym bramkarzem w końcówce meczu, wynik nie uległ zmianie.

Widzew Łódź Futsal - AZS UŚ Katowice 1:1 (1:0)

Gole: 09' Alfredo Felipe Dos Santos Cumbita - 31' Matheus Lemes Soares