Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

NORBERT DREGIER I ŁUKASZ WŁODARCZYK ZAWODNIKAMI WIDZEWA

1 miesiąc temu | 05.01.2023, 10:00
NORBERT DREGIER I ŁUKASZ WŁODARCZYK ZAWODNIKAMI WIDZEWA

Norbert Dregier i Łukasz Włodarczyk zostali nowymi zawodnikami Widzewa Łódź Futsal. Obaj związali się z klubem do końca obecnego sezonu z możliwością pozostania w nim na kolejny.

Norbert Dregier to doświadczony rozgrywający dobrze znany kibicom futsalu. 31-letni zawodnik w przeszłości związany był m.in. z Gattą Zduńska Wola, a ostatnio występował w AZS UW Darkomp Wilanów. Fani Czerwono-biało-czerwonych z pewnością docenią także jego wszechstronność – oprócz gry w hali, Dregier występował także na trawie, i to zarówno w klasycznej, jedenastoosobowej formie, jak i w odmianie sześcioosobowej, w której we wrześniu 2022 roku wywalczył z reprezentacją Polski brązowy medal mistrzostw świata!

Bardzo się cieszymy, że naszą drużynę zasilają tak doświadczeni i wszechstronni piłkarze, jak Norbert. Już teraz wiemy, że jego wkład w sportową jakość Widzewa będzie ogromny. To, że zawodnicy tej klasy jak on, Viacheslav Kozhemiaka czy Maks Pautiak przychodzą do nas, świadczy o tym, że jesteśmy postrzegani jako stabilny, dobrze zarządzany klub z atrakcyjnymi perspektywami na przyszłość. Myślę, że to, co pokazaliśmy w pierwszej części sezonu, jest tego potwierdzeniem – mówi Michał Chmielewski, sekretarz zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Nowym zawodnikiem w ekipie beniaminka FOGO Futsal Ekstraklasy został także Łukasz Włodarczyk. 19-latek to obiecujący, ruchliwy playmaker, który bardzo dobrze czuje się w grze krótkimi podaniami. Łukasz trafił do Widzewa z sekcji Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie obecnie studiuje. Obaj nowi piłkarze łódzkiego klubu znajdą się w kadrze Czerwono-biało-czerwonych na niedzielny wyjazdowy mecz ligowy z GI Malepszy Arth Soft Leszno, którym Widzewiacy rozpoczną rundę rewanżową. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00, transmisja w telewizji Pilot WP.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji