Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

Na inaugurację Piast Gliwice

8 miesięcy temu | 02.09.2023, 10:13
Na inaugurację Piast Gliwice

W pierwszej kolejce nowego sezonu Futsal Ekstraklasy Widzew Łódź Futsal zagra z Piastem Gliwice.

Futsalistów Widzewa czeka trudne zadanie. Drużyna gości, to trzecia siła ubiegłego sezonu i jak co roku pretendent do tytułu Mistrza Polski.

Trener Marcin Stanisławski nie będzie mógł skorzystać z usług dwóch kluczowych postaci tegorocznego projektu sportowego, czyli Jeffersona Ortiza oraz Daniela Krawczyka. Między słupkami nie zobaczymy także kapitana Dariusza Słowińskiego, którego miejsce zajmie uzdolniony Kamil Izbiański. 

Widzew na pewno tanio skóry nie sprzeda. Młodzieńcza ambicja Krzempka, Freitasa, czy Iuriego, podparta doświadczeniem Dregiera, Marciniaka, czy Kucharskiego, mogą być gwarantem emocji w hali przy ul. Małachowskiego.

"W starciu z takim rywalem, trudno powiedzieć, że celujemy w trzy punkty. Chcemy jednak jak najlepiej zacząć sezon. Absencje kadrowe są paradoksalnie świetną okazją, aby nasza widzewska młodzież wzięła odpowiedzialność za wynik." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 15:00 w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego. Bilety nabywać można wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej, klikając w poniższy link. Zapraszamy!

>>>> BILETY <<<<

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji