Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

MN-SERWIS PARTNEREM WIDZEWA ŁÓDŹ FUTSAL

2 miesiące temu | 14.09.2022, 12:00
MN-SERWIS PARTNEREM WIDZEWA ŁÓDŹ FUTSAL

MN-Serwis został nowym partnerem Widzewa Łódź Futsal. Umowa została podpisana na rok, a dzięki niej firma dołączyła do grona oficjalnych Przyjaciół Sekcji.

MN-Serwis Mariusz Nowaczyk to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu montażu instalacji elektrycznych, w szczególności domofonów i systemów alarmowych. Indywidualne podejście do każdego klienta to główna zaleta MN-Serwis. Zachęcamy do odwiedzenia strony https://mn-serwis.pl/, na której znaleźć można m.in. szczegółowe dane kontaktowe.

Drzwi do współpracy z Widzewem Łódź Futsal są otwarte w zasadzie dla każdego. Nie skreślamy z miejsca firm, które dopiero się rozwijają czy są na początku swojej biznesowej drogi. Doceniamy wizję, plan i zaangażowanie – przecież w gruncie rzeczy nasza sekcja przeszła podobną drogę. W działaniach marketingowych zawsze trzeba dążyć do wspólnych mianowników, niezależnie od skali partnera czy rodzaju współpracy. Nasze partnerstwo z MN-Serwis jest na to bardzo dobrym przykładem – mówi Michał Chmielewski, wiceprezes zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Wszystkie firmy zainteresowane współpracą z Widzewem Łódź Futsal zapraszamy do zapoznania się z ofertą biznesową klubu dostępną na jego oficjalnej stronie pod adresem https://widzewfutsal.com/i/oferta-wspolpracy/5 , a także do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@widzewfutsal.com  

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji