Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

MISTRZ POLSKI PRZYJEDZIE DO ŁODZI

2 tygodnie temu | 13.11.2023, 13:00
MISTRZ POLSKI PRZYJEDZIE DO ŁODZI

W środę, 15 listopada w hali MOSiR, Widzew Łódź Futsal podejmie obecnego Mistrza Polski, drużynę Constractu Lubawa.

Oba zespoły są ostatnio w świetnej formie. O ile postawa Constractu nie jest żadną niespodzianką (goście nie zaznali jeszcze smaku porażki w lidze), to wyniki osiągane przez czerwono-biało-czerwonych pobudziły apetyt kibiców na kolejne zwycięstwa. 

W środowy wieczór zadanie będzie jednak bardzo trudne. Constract to murowany faworyt do gry o złoto w obecnym sezonie, obrońca tytułu i uczestnik obecnej Ligi Mistrzów (awans do TOP 16 w Europie). 

W kadrze Lubawian są reprezentanci Polski, z Tomaszem Kriezelem na czele. Bryluje także najlepszy zawodnik Futsal Ekstraklasy - Brazylijczyk Pedrinho

Kibice Widzewa mają jednak też swoich idoli i bohaterów. Swoją grą powinni móc tego dnia cieszyć wszyscy zawodnicy zgłoszeni do obecnych rozgrywek. Komfort sztabu szkoleniowego przy ustalaniu składu i doping łódzkich kibiców to da solidne atuty Łodzian przed starciem z futsalowym gigantem.

"Takie mecze to zawsze gratka dla kibiców. My faworytem nie będziemy, ale postaramy się zaprezentować z jak najlepszej strony. Liczymy także na wsparcie naszych wspaniałych kibiców" - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

Futsalowej jakości z pewnością nie zabraknie na parkiecie. Od polskich legend, przez południowy polot i finezję, po wybitnych fachowców w sztabach szkoleniowych tuż za linią boczną. 

"Móc oglądać w akcji takich zawodników jak Pedrinho, czy Jeffer, to czysta przyjemność. Dla takich sportowców przychodzi się na mecze. Obaj wspierani są dziś przez jakościowych partnerów, co powinno pozwolić im na pokazanie pełni swoich umiejętności. Po cichu jednak liczę na mocny polski akcent i wyborny występ Miłosza Krzempka." - zakończył.

Bilety na to spotkanie można nabyć jak zawsze za pośrednictwem naszej strony internetowej - BILETY 

Początek meczu o godzinie 20:00.

Sponsorem Meczu jest firma DK Partner - Agencja Zatrudnienia.

Widzew Łódź Futsal wspiera Miasto Łódź.

Udostępnij