Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

MECZ O AWANS!

1 miesiąc temu | 15.04.2024, 19:58
MECZ O AWANS!

W czwartek, o godzinie 20:00 Widzew Łódź Futsal podejmie AZS UW Darkomp Wilanów.

Aby zapewnić sobie udział w fazie play-off tegorocznych rozgrywek FOGO Futsal Ekstraklasy, czerwono-biało-czerwoni muszą to spotkanie wygrać.

Trzy punkty zdobyte w tym meczu pozwolą na historyczny awans, bez oglądania się na wynik starcia Red Dragons Pniewy z Ruchem Chorzów. Osiągnięcie tym większe, bowiem miałoby miejsce już w drugim sezonie drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Podopieczni Marcina Stanisławskiego i Michała Zawadzkiego po bardzo obiecującej rundzie jesiennej zaliczyli spadek formy, wynikający głównie z absencji zawodników. Ich powodem były zaś liczne kontuzje, które nie oszczędzały zespołu, a także nadmiar żółtych kartek.

Sytuacja ta wykreowała liderów w postaci Miłosza Krzempka i Kamila Kucharskiego. którzy spędzali na parkiecie najwięcej minut. Ich zaangażowanie przełożyło się na ambitną postawę całej drużyny. W kluczowych momentach zdecydowanie brakowało natomiast szerszej ławki, co z kolei skutkowało pasmem meczów przegranych jedną bramką.

W najbliższy czwartek jednak, wszystko pozostaje "w nogach" Widzewiaków. Dotychczasowe potyczki z AZS UW Darkomp Wilanów były niezwykle wyrównane. Ubiegłoroczna wygrana w Warszawie (1:2) przypieczętowała utrzymanie Widzewa w debiutanckim sezonie w FOGO Futsal Ekstraklasie.

W bieżącym sezonie, jesienią, padł remis 2:2. Drużyna ze Stolicy z pewnością i tym razem postawi twarde warunki. Sam mecz powinien przysporzyć wielu emocji kibicom, których już dziś serdecznie zapraszamy do hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 7. Początek meczu o godzinie 20:00.

>>>>>>>> BILETY <<<<<<<<

Sponsorem Meczu jest firma Cegielnia Grabarz.

Widzew Łódź Futsal wspiera Miasto Łódź.

Oficjalnym Partnerem sekcji jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji