Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

ŁÓDZKA KOLEJ AGLOMERACYJNA OFICJALNYM PARTNEREM WIDZEWA ŁÓDŹ FUTSAL

3 miesiące temu | 28.11.2023, 19:10
ŁÓDZKA KOLEJ AGLOMERACYJNA OFICJALNYM PARTNEREM WIDZEWA ŁÓDŹ FUTSAL

Spółka Samorządu Województwa Łódzkiego została Oficjalnym Partnerem zespołu Widzew Łódź Futsal.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna dołącza do grona podmiotów wspierających Widzew Łódź Futsal w rozgrywkach FOGO Futsal Ekstraklasy. ŁKA uzyskało tytuł Oficjalnego Partnera.

"Jesteśmy dumni, że taki podmiot zdecydował się na współpracę z nami. Spółkę Samorządu Województwa Łódzkiego cechuje dynamiczny rozwój, co idealnie odzwierciedla dotychczasową drogę naszego projektu. Wspólnie wypatrujemy także sukcesów w przyszłości, a dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej możemy być pewni, że przyjadą one na czas." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

Na mocy porozumienia logo Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej widnieć będzie do końca sezonu 2023/24 na spodenkach pierwszej drużyny. Ekspozycja Partnera będzie mieć także miejsce w hali sportowej podczas meczów domowych Widzewa i w klubowych mediach społecznościowych.

Spółka „Łódzka Kolej Aglomeracyjna” sp. z o.o. powstała 10 maja 2010 roku. Jej powołanie miało na celu zapewnienie efektywnej organizacji i funkcjonowania pasażerskiego ruchu kolejowego w regionie łódzkim. 

Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług przewoźniczych naszego Partnera. Szczegółowa oferta i rozkład jazdy dostępna jest na stronie ŁKA.łódzkie.pl 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji