account_circle

Logowanie

Kapitalne zakończenie sezonu!

11 miesięcy temu | 12.05.2023, 14:45

W ostatnim meczu premierowego sezonu w Futsal Ekstraklasie, Widzew Łódź Futsal zwyciężył w starciu z Red Devils Chojnice

Emocji nie brakowało już przed rozpoczęciem spotkania. Nim rozległ się pierwszy gwizdek sędziego, Klub podziękował za wkład w jego rozwój Janowi Dudkowi. Dla drugiego kapitana drużyny, był to ostatni występ w czerwono-biało-czerwonych barwach.

Mecz obfitował w sytuacje podbramkowe, jednak na pierwsze trafienie trzeba było poczekać do 11 minuty, kiedy prowadzenie Widzewowi dał Norbert Dregier. Dwie minuty później, łódzkich kibiców ucieszył Daniel Krawczyk. Wynik 2:0 utrzymał się do przerwy.

W drugiej odsłonie, podopieczni Marcina Stanisławskiego i Michała Zawadzkiego dołożyli jeszcze cztery gole. Dwukrotnie drogę do bramki znalazł Daniel Krawczyk, jedną bramkę zdobył Viacheslav Kozhemiaka, a jeden gol to samobójcze trafienie zawodnika gości.

Rywalom, na otarcie łez i pożegnanie z Futsal Ekstraklasą, pozostał gol autorstwa Janisa Pastarsa.

Gole: 11' Norbert Dregier, 13', 26', 38' Daniel Krawczyk, 24' Viacheslav Kozhemiaka, 33' Richard Porto Silva De Morais (gol samobójczy) - 31' Jānis Pastars