Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

GĄSIOR, GÓRALCZYK I PANASENKO ODCHODZĄ Z WIDZEWA

1 miesiąc temu | 30.12.2022, 14:52
GĄSIOR, GÓRALCZYK I PANASENKO ODCHODZĄ Z WIDZEWA

Tomasz Gąsior, Łukasz Góralczyk i Maksym Panasenko odchodzą z Widzewa Łódź Futsal. Umowy ze wszystkimi trzema zawodnikami zostały rozwiązane za porozumieniem stron. Serdecznie dziękujemy im za ogromny wkład w sportowy rozwój sekcji.

Wzajemny szacunek to jeden z filarów naszej działalności. Dzięki temu z jednej strony szanujemy wybory naszych zawodników, a z drugiej możemy od nich oczekiwać podobnej postawy wobec nas. Ponieważ nie chcemy kończyć bardzo udanego dla nas roku w smutnych nastrojach, już teraz uchylę rąbka tajemnicy: wkrótce poinformujemy o podpisaniu umów z nowymi zawodnikami, co pozwoli ustabilizować sportowy poziom Widzewa – mówi Przemysław Olczak, Prezes Zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Na półmetku rozgrywek FOGO Futsal Ekstrakalsy, Widzew Łódź Futsal zajmuje w tabeli ósme miejsce. Ekipa Marcina Stanisławskiego rundę rewanżową rozpocznie już ósmego stycznia od wyjazdowego meczu z czwartym w stawce GI Malepszy Arth Soft Leszno. W pierwszym spotkaniu tych zespołów beniaminek z Łodzi zwyciężył 5:3.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji