Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

ERBI GROUP SPONSOREM STRATEGICZNYM WIDZEWA ŁÓDŹ FUTSAL

3 miesiące temu | 24.11.2023, 12:00
ERBI GROUP SPONSOREM STRATEGICZNYM WIDZEWA ŁÓDŹ FUTSAL

Dotychczasowy Partner Główny sekcji futsalu Widzewa Łódź zwiększył zakres wsparcia i został Sponsorem Strategicznym.

ERBI Group jest Sponsorem Widzewa Łódź Futsal od dnia jej powstania 1. września 2020 roku.

Współpraca obu podmiotów była bardzo owocna, a wspierana drużyna osiągała coraz lepsze wyniki, w tym historyczny awans do FOGO Futsal Ekstraklasy. Cel dołączenia do elitarnego grona szesnastu najlepszych klubów w Polsce udało się osiągnąć już w drugim sezonie istnienia. Sukces ten nie byłby możliwy, gdyby nie wymierny wkład ERBI Group w rozwój Klubu.

"Relacje Widzewa Łódź Futsal z ERBI Group to coś więcej niż umowa o wzajemnych świadczeniach. Firma zaufała naszej wizji i na tym zaufaniu budowaliśmy i budujemy wspólnie sukcesy sportowe, organizacyjne, czy ekspozycyjne." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu Widzew Łódź Futsal.

"Nasze podmioty patrzą wspólnie w przyszłość, a Pan Prezes Jakub Bielecki doskonale rozumie, że rywalizacja z najlepszymi wymaga inwestycji w jakość. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego porozumienia i wdzięczni za okazane wsparcie w trakcie trwającego sezonu." - kontynuował.

"Tytuł Sponsora Strategicznego najlepiej odzwierciedla rolę, jaką pełni dla Klubu ERBI Group. Od kilku lat, poza wsparciem finansowym, nasz kluczowy Partner dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym, procesowym, czy poszerza nasz networking. Firma bacznie interesuje się także naszymi projektami dla młodzieży, stąd chociażby patronat nad turniejem ERBI Futsal Cup." - zakończył. 

Na mocy aneksu, firma ERBI Group została Sponsorem Strategicznym Widzewa Łódź Futsal. Logo firmy znajdzie się w najbardziej wyeksponowanym miejscu na froncie koszulki meczowej. Systematycznie zwiększy się także ekspozycja w hali MOSiR podczas meczów domowych.  

-

Drukarnia ERBI jest drukarnią rodzinną działającą od 1993 roku. Celem firmy od początku jest dążenie do jak najwyższej jakości oferowanych usług. Firma posiada stale rozbudowywany i najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy. Drukarnie ERBI cechuje terminowość oraz elastyczność w stosunku do klientów. Filarem firmy jest zespół wykwalifikowanych profesjonalistów posiadających ogromne doświadczenie w branży poligraficznej.

Drukarnia ERBI posiada także do dyspozycji studio graficzne mogące sprostać najtrudniejszym zadaniom projektowym.

Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej www.erbi.com.pl i zapoznania się z ofertą.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji