Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

ERBI GROUP PARTNEREM GŁÓWNYM WIDZEWA

2 miesiące temu | 08.09.2022, 10:13
ERBI GROUP PARTNEREM GŁÓWNYM WIDZEWA

Widzew Łódź Futsal przedłużył na kolejny sezon umowę z firmą Erbi Group, która pozostaje Partnerem Głównym Czerwono-biało-czerwonych.

Erbi Group zajmuje szczególne miejsce w gronie firm i instytucji związanych z Widzewem Łódź Futsal. Jeden z liderów rynku poligraficznego wspiera drużynę Marcina Stanisławskiego od początku istnienia sekcji. Zaangażowanie Erbi Group rośnie w miarę rozwoju sportowego i organizacyjnego Widzewa Łódź Futsal – w sezonie 2022/2023 firma będzie jego Partnerem Głównym.

Zaufanie jest jednym z kluczowych aspektów dobrej współpracy. Bardzo się cieszę, że w naszej wspólnej przygodzie z Erbi Group wszystko zaczęło się właśnie od zaufania. Zdaję sobie sprawę, że bardzo trudno jest zaangażować się w projekt, który, choć jest świetnie zaplanowany, to jednak dopiero raczkuje. A tak właśnie było kilka lat temu z Widzewem Łódź Futsal i Erbi Group. Tym bardziej naszemu Partnerowi Głównemu należą się ogromne podziękowania – mówi Przemysław Olczak, prezes zarządu Widzewa Łódź Futsal.

Dążenie do jak najwyższej jakości oferowanych usług to naczelna zasada rodzinnej drukarni Erbi działającej na rynku od 1993 roku. Najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy, terminowość, elastyczność w stosunku do potrzeb klientów, zespół wykwalifikowanych profesjonalistów – to inne ważne atuty Partnera Głównego Widzewa Łódź Futsal. 

Pod koniec 2016 roku, w wyniku konsolidacji, powstała ERBI Group, w skład której wchodzą:

- ERBI – drukarnia offsetowa produkująca ulotki i opakowania dla przemysłu farmaceutycznego oraz kosmetycznego;

- DIGITAL PACKAGING - firma specjalizująca się w produkcji krótkich serii opakowań oraz druku spersonalizowanym w technologii cyfrowej;

- STUDIO GRAFICZNE B-612 - specjalizuje się w projektowaniu graficznym, przygotowaniu plików do druku oraz obsłudze drukarń.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://erbi.com.pl.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Przyjaciel Sekcji