Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

3 miesiące temu

EL SERWIS Oficjalnym Partnerem futsalowej sekcji Widzewa

Miło nam poinformować, że kolejna firma zdecydowała się pomóc futsalowej sekcji Widzewa. Przez najbliższe miesiące naszym partnerem będzie EL SERWIS.

EL SERWIS to firma funkcjonująca na rynku usług elektroenergetycznych. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży na terenie Polski. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, dysponuje własnym, nowoczesnym sprzętem do wykonywania szeroko pojętych usług z zakresu elektroenergetyki. Misją EL SERWIS jest dostarczenie inwestorom nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań pozwalających na osiągnięcie najwyższej jakości standardów pracy.

Firma ze Rzgowa pokazała już swoją miłość do Widzewa, ponieważ dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu, Co więcej, święcił sukcesy podczas Widzewskiego Turnieju Biznesu w hali. Teraz zdecydowała się na rozszerzenie swojego wsparcia o sekcję futsalu.

- Każde wsparcie jest dla nas ważne, ponieważ wciąż chcemy się rozwijać. Jest nam bardzo miło, że EL SERWIS to prawdziwa widzewska firma, a jej przedstawiciele kibicują naszemu klubowi. Liczę, że nasza współpraca będzie udana i razem będziemy mogli bić się o awans do Futsal Ekstraklasy - mówi Przemysław Olczak, koordynator futsalowej sekcji w Widzewie.

Więcej informacji o naszym nowym sponsorze znajdziesz na stronie www.el-serwis.eu

Udostępnij