Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

DK PARTNER SPONSOREM MECZU!

2 tygodnie temu | 14.11.2023, 21:10
DK PARTNER SPONSOREM MECZU!

Sponsorem meczu z Mistrzem Polski została firma DK Partner - Agencja Zatrudnienia.

DK Partner - Agencja Zatrudnienia to niezawodna firma oferująca pracę tymczasową, rekrutacje stałe, czy outsourcing kadr. 

"Niezachwiane zaufanie takiej firmy jak DK Partner to dla nas powód do zadowolenia. Budujemy klub sportowy, ale przede wszystkim, budujemy relacje. Te biznesowe, staramy się 'przekuć' w coś więcej. W przypadku współpracy z Panem Darkiem Kowalewskim, możemy śmiało powiedzieć, że dzisiejszy Widzew Łódź Futsal, to nasze wspólne dzieło." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

DK Partner jest dumnym Sponsorem Widzewa Łódź Futsal od powstania sekcji, aż po dziś. Jutro zaś będzie Sponsorem Meczu z Mistrzem Polski, Constractem Lubawa.

"Jutro czeka nas wyjątkowe spotkanie, z wyjątkowym przeciwnikiem. To nie tylko okazja to przeżywania sportowych emocji, ale także możliwość przyjrzenia się z bliska klubowi, który awansował do TOP 16 w Europie. Kibiców przywita dodatkowa ekspozycja Sponsora Meczu, do współpracy z którym serdecznie zachęcamy." - zakończył.

DK Partner zapewnia wsparcie przy nagłym wzroście produkcji, zapewniając  odpowiednią ilość pracowników w najkrótszym możliwym czasie.

Powierzając DK Partner zadanie znalezienia idealnego kandydata do pracy w Twojej firmie, oszczędzasz czas i pieniądze.

Administracja kadr i płac oraz inne usługi kadrowe? Specjaliści DK Partner zajmą się wszystkim w profesjonalny sposób dbając o interesy Twojej firmy.

Udostępnij