Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

PO LIGOWE PUNKTY DO GLIWIC

8 miesięcy temu | 27.10.2023, 12:12
PO LIGOWE PUNKTY DO GLIWIC

W najbliższą sobotę, podopieczni Marcina Stanisławskiego udadzą się do Gliwic. Rywalem czerwono-biało-czerwonych będzie KS Sośnica.

Drużyna gospodarzy, w siedmiu dotychczasowych meczach ligowych punktowała tylko dwukrotnie i nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. Widzew pochwalić się może bilansem trzech zwycięstw, jednego remisu i trzech porażek.

Miejsca w tabeli nie będą mieć większego znaczenia po pierwszym gwizdku sędziego. Jak w każdej batalii o punkty w FOGO Futsal Ekstraklasie, możemy spodziewać się zaciętego pojedynku i emocji do końcowej syreny.

"Nasz zespół wciąż się tak naprawdę buduje. Cieszy nas, że po dotkliwej porażce z Rekordem, chłopcy wrócili do pracy, zniwelowali mankamenty i rozegrali dobre spotkanie z Legią." - powiedział Przemysław Olczak, Prezes Zarządu.

"W Gliwicach liczymy na kolejny krok w kierunku stabilizacji formy. Jeśli uda się zdobyć punkty na wyjeździe, to wspaniale. Najważniejsze jednak, to nie zbaczać z obranego kursu i realizować założenia sztabu szkoleniowego." - zakończył.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00. Bilety można zakupić TUTAJ. Transmisję LIVE przeprowadzi platforma Pilot WP.

Widzew Łódź Futsal wspiera Miasto Łódź.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji