Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

BLU UL.ZGIERSKA 69 OFICJALNYM PARTNEREM FUTSALOWEGO WIDZEWA!

3 miesiące temu | 19.10.2021, 14:09
BLU UL.ZGIERSKA 69 OFICJALNYM PARTNEREM FUTSALOWEGO WIDZEWA!

Miło nam ogłosić, iż Oficjalnym Partnerem Widzewa Łódź Futsal został Salon Łazienek BLU w Łodzi przy ul.Zgierskiej 69.

Salon Łazienek BLU zlokalizowany w Łodzi przy ul.Zgierskiej 69 jest częścią ogólnopolskich sieci salonów oferujących płytki ceramiczne, ceramikę sanitarną, armaturę i inne wyposażenia łazienek. Firma BLU dostarcza szerokiego asortymentu największych polskich i zagranicznych producentów i marek w branży oraz oferuje usługę projektowania wnętrz.

Największymi wartościami jakimi kieruje się BLU, które są dla firmy wyznacznikiem działania, to posiadanie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, utrzymywanie wysokiej dostępności towaru oraz jakości obsługi klienta. Misją BLU jest tworzenie ,,łazienek na miarę" dla każdego klienta według gustów, potrzeb i finansowych możliwości.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejna firma dołącza do Widzewa Łódź Futsal i wspomoże w osiąganiu założonych celów. BLU to rozpoznawalna marka, której przyświecają wartości zbliżone do tych, które wyznajemy w Klubie." - mówi Przemysław Olczak, prezes Widzewa Łódź Futsal

W serwisie Facebooku BLU Salon Łazienek Łódź Zgierska 69 można znaleźć inspirację dotyczące projektowania wnętrz łazienek, atrakcyjne rabaty oraz aktualne nowości na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy !!!

https://www.facebook.com/BLUlodzZGIERSKA69/
Udostępnij