Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

account_circle

Logowanie

ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI ZAWODNIKIEM WIDZEWA!

1 miesiąc temu | 02.05.2024, 21:21
ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI ZAWODNIKIEM WIDZEWA!

29-letni pivot dołączy do czerwono-biało-czerwonych w sezonie 2024-25.

Sympatykom futsalu nie trzeba zbytnio przedstawiać nowego zawodnika Widzewa. Dziesięć sezonów w Futsal Ekstraklasie, 245 rozegranych meczów i 101 bramek!

"Bardzo cieszymy się z podpisania umowy z Arkiem. To zawodnik wysokiej klasy, który postawił na futsal na początku swojej piłkarskiej kariery. Dzięki temu, ma ogromne doświadczenie. Na swoim koncie ma wiele meczów o stawkę, począwszy od sukcesów w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w barwach Hurtapu Łęczyca, po medale Mistrzostw Polski choćby w barwach Gatty Zduńska Wola pod wodzą naszego obecnego Trenera - Marcina Stanisławskiego. W obecnym sezonie dołączył do elitarnego klubu 100, czyli grona zawodników z liczbą co najmniej stu goli w najwyższej klasie rozgrywkowej." - powiedział Michał Chmielewski, Sekretarz Zarządu.

"Idealnie pasuje do wizji sztabu szkoleniowego, a wcześniejsza współpraca z naszym trenerem pozwoli skrócić do minimum proces adaptacyjny do zespołu. Wierzymy, że jego postawa, przyniesie wiele radości naszym kibicom" - zakończył.

Arkadiusz Szypczyński występował ostatnio w drużynie Dremana Opole Komprachcice. W sezonie 2023-24, w dwudziestu ośmiu meczach zdobył osiem goli. Z Widzewem związał się rocznym kontraktem.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Partner Główny
Sponsor Premium
Oficjalny Sponsor
Oficjalny Partner
Patron Medialny
Oficjalny Dostawca
Sponsor Wspierający
Przyjaciel Sekcji